Letnie atrakcje Zakopanego

Chodzenie po górach to atrakcja numer jeden. Trzeba będzie zrobić sobie dokładny plan gdzie pójdziemy i co zobaczymy. Można odwiedzić Morskie Oko, ale można wybrać również wiele innych szlaków turystycznych. Inaczej wybieramy takie miejsca wędrówek, jeśli idziemy sami, a inaczej, jeśli są z nami dzieci.

Jeśli mamy dość chodzenia to może warto skorzystać z basenów, jakie ma dla nas przygotowane miasto? Radością dla dzieci będzie Aquapark i tam powinniśmy się pojawić. Dużo zjeżdżalni i moc atrakcji to jest właśnie miejsce, które przypadnie i dorosłym i dzieciom do gustu. Można jeździć na quadach, ale można również skorzystać z parku linowego. Ta druga atrakcja przeznaczona jest dla bardziej odważnych, którzy nie mają lęku wysokości, bo zjazd jest na wysokości korony drzew. Spacery po Krupówkach również można zaliczyć do takich atrakcji. Można pochodzić można wejść do karczmy i coś zjeść albo wejść do sklepu i coś kupić. Jest tego wszystkiego naprawdę bardzo dużo.

Rezerwacja apartamentu

Apartament Ogrody Górskie to miejsce wyjątkowe i jeśli zależy nam na ciszy i spokoju to właśnie tam powinniśmy spać. Jest to apartament, który składa się z dwóch poziomów. Do ogrzewania mamy kominek elektryczny. W apartamencie bez najmniejszych problemów może spać sześć osób. Bardzo ciekawe jest to, że aby dojechać do tego pięknego apartamentu nie trzeba jechać przez samo centrum Zakopanego. To daje nam możliwość dotarcia na miejsce o wiele szybciej i nie trzeba stać w korkach. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci. Oczywiście każdy z nas może skorzystać z darmowego i bezprzewodowego Internetu.

Cena jak za tak wysoki standard jest bardzo, ale to bardzo niska. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia z tego i innych apartamentów oraz domków w Zakopanem to znajdzie je na domki Zakopane. To miejsce jest naprawdę wyjątkowe i dlatego jeśli chcemy spać w Zakopanem to trzeba tam pojechać i to wszystko na własne oczy zobaczyć. Na pewno będziemy tam często wracać.